Rotary Klub Rijeka Novi val

RC RIjeka

O NAMA

NAŠ ŽIVOT JE NOVI VAL

Rijeka je u 2019. godini dobila novi Rotary klub, trećeg člana obitelji – Rotary klub Rijeka Novi val. Riječ je o 58. klubu našeg Rotary Distrikta 1913.

Naš klub sastoji se od 33 člana i stalno raste. Članovi Rotary kluba Rijeka Novi val mladi su poslovni ljudi iz širokog spektra profesija i djelatnosti koji svojim znanjem i vještinama pridonose radu kluba i zajedničkim projektima. Strastveni smo kada je u pitanju angažman za boljitak naše zajednice, a ujedno želimo inspirirati druge ljude sličnih načela i vrijednosti da se uključe u rad zajednice i da nas taj način uistinu stvorimo jedan Novi val.

Ono što nas je potaknulo na okupljanje, prvenstveno je veliki optimizam i želja da pokrenemo mlađe generacije – mlade poslovne ljude, da se uključe u rad zajednice te, osviješteni problemima i potrebama naše zajednice, svojim radom i entuzijazmom doprinesu gradu u kojem žive.

Dodatni vjetar u leđa za realizaciju naših ciljeva daje nam kumski klub Rotary E-Klub Hrvatska, kojemu i ovom prilikom zahvaljujemo na do sada pruženoj pomoći te se veselimo daljnjoj suradnji i projektima.

Pojedini članovi nose za sobom dugogodišnje iskustvo stečeno u Rotaractu. To iskustvo bit će nam iznimno dragocjeno u ovoj našoj novoj, rotarijanskoj etapi. Unatoč iskustvu koje imamo, svjesni smo svoje mladosti, no na nju ne gledamo kao na nedostatak, već kao prednost jer nam upravo ona daje snagu, motiviranost, energičnost i entuzijazam da mijenjamo svijet oko sebe, krenuvši od samih sebe.

Rotarijanci su ljudi od akcije, oni ne govore samo o problemima, oni ih rješavaju.

RC RIjeka
RC Rijeka Novi val

ROTARY CITATION

Rotary Citation je najznačajnija nagrada koju jedan Rotary klub može dobiti.
Njome klub pokazuje predanost u postizanju zacrtanih ciljeva što u konačnici pomaže ojačati Rotary te širiti dobru volju i predanost ka unapređenju zajednice.

Nagrada se dijeli u tri kategorije: Rotary Citation, Rotary Citation Gold i Rotary Citation Platinum. U Districtu 1913 Hrvatska, za godinu 2019-20., samo je 10 klubova (od cca 60) osvojilo ovu vrijednu nagradu, a samo 4 onu najvrijedniju – Platinum Rotary Citation.

Rotary klub Rijeka Novi val je nakon svoje prve godine djelovanja dobio važno i veliko priznanje Rotary Citation radi čega smo iznimno sretni, ponosni i zahvalni te motivirani da nastavimo dalje bolje i više.

Postići ovakav uspjeh u prvoj godini rada kluba i uz pandemiju uistinu je dodatna doza energije, snage i motivacije za dalje. 🌊

Saznaj više

Što kažu suradnici

Nulla metus metus ullamcorper vel tincidunt sed euismod nibh volutpat velit class aptent taciti sociosqu ad litora.

Alex Regelman

Silvio Orešković
Luka Žic
KONTAKTIRAJTE NAS