Pozivamo vas na event Rotary kluba Rijeka Novi val ‘Kap u tišini’ gdje ćete imati priliku degustirati, a potom sudjelovati u aukciji vrhunskih vina na prekrasnoj terasi hotela Ambasador u Opatiji.

Event će se održati 15. lipnja s početkom u 19:30 sati.

U svijet vrhunskih vina uvest će nas renomirana sommelierka Daniela Kramarić, a vina će osobno predstaviti vinari Poletti, Matošević, Ipša, Coronica i braća Benvenuti.

Uz vrhunsko vino, slasni zalogaj i dobro društvo, za atmosferu će biti zaslužni renomirani hrvatski mladi glazbenici Eni Jurišić i Vjekoslav Ključarić koji će pratiti događaj uz pomno osmišljen glazbeni repertoar.

Još važnije je istaknuti da svi prihodi i donacije će se u potpunosti donirati Udruzi gluhih i nagluhih Primorsko goranske županije. Udruga okuplja osobe i djecu oštećena sluha (gluhe, nagluhe i gluhoslijepe), djecu i mlade s umjetnom pužnicom te roditelje djece i mladeži, koja nemaju ili imaju ograničenu radnu sposobnost s ciljem brige, skrbi i rješavanja njihovih svakodnevnih potreba.

Kotizacija za event: 200 kn

Art pazar