Rotary days of service – Akcija pošumljavanja

U sklopu Rotary Days of Service i u suradnji s Hrvatskim šumama pozivamo Vas na “Dane zajedničke sadnje”.

Na sudjelovanje u aktivnosti pozivamo sve prijateljice i prijatelje iz Rotary, kao i Rotaract te Interact klubova, a i sve prijatelje kluba i one željne sudjelovanja, kako bi se upoznali i družili u što većem broju.

Za lokaciju pošumljavanja odabrano je područje općine Brod Moravice, a odabrani datum je 15. listopada 2022. godine.

Nakon ugodno provedenog vremena u prirodi, planiran je nastavak druženja u Skradu. Za potrebe sadnje biti će osiguran potreban alat i zaštitna oprema na samoj lokaciji, kao i osvježenje za i nakon trajanja aktivnosti.

Kotizacija za event iznosi 150kn, odnosno 75 kn za članove Rotaracta. Uz samu akciju uključeno je i druženje u ugodnom abmijentu općine Skrad. Za članove Interact klubova kotizacija se ne naplaćuje. Uplatom se ujedno prijavljujete i na sam događaj.

Rotary online aukcija